HAVA DİYAFRAMLI POMPALAR

Havayla çalışan diyaframlı pompalar endüstrinin birçok alanında değişik amaçlarla kullanılan Basma ve emme prensibine göre çalışır. Elektrik motoruyla tahrik süreci gerçekleştirilmez. 

Diyaframlı Pompalarda sadece tahrik havayla gerçekleşir. Diyaframlı pomplar emme basma tulumbaya benzer prensipte çalışır. Havalı diyaframlı pompalar elektrik motoru ile değil basınçlı hava ile tahrik edilir. 

Pompanın akış kapasitesine ve işletme şartlarının gerek duyduğu basınç değerine bağlı olarak uygun kapasitedeki bir kompresörün hava hattına bağlanarak çalışır.

Sertek HJ Serisi Hijyenik Pompalar, gıda, ilaç, kozmetik gibi sektörlerde kullanılır. Bağlantı şekli kelepçelidir. 

Pompaları gövde malzemeleri 316 L paslanmaz çeliktir. Transfer ettiği sıvının kimyasal özelliğini bozmaması ve inceltmemesi, 

Süt, ayran, krema, hardal, mayonez, ketçap gibi hassas sıvıları aktarma ve depolama işlemleri için vazgeçilmez bir pompa olmasını sağlamıştır. 

Çikolata, marmelat gibi yoğun maddelerin transferinde gida tüzüğü şartlarına uygun havalı pompalar mevcuttur.

PROJELERİNİZ İLE İLGİLİ TEKLİF İSTEYİN


Projeleriniz ile ilgili teklif istek ve taleplerinizi, teklif formumuzu kullanarak bize gönderebilirsiniz.Teklif istekleriniz en kısa sürede uzman ekibimiz tarafından size gönderilecektir.

© Sertek Gıda Mak.San. ve Tic.Ltd.Şti | Tüm Hakları Saklıdır.