FANLI YAĞ SOĞUTUCULARI

Fanlı Yağ Soğutucular bir başka adıyla Fanlı Yağ Soğutucu Eşanjörler, yağ uygulamalarında kullanılmayacak sıcaklıktaki yağların hava ile soğutulmasını sağlayan makinelerdir. 

Makinelerde kullanılan ve aşırı derece ısınmış yağlar fanlı yağ soğutucular sayesinde tekrar kullanılabilir hale getirilmektedir. 

Süreçte fanlı yağ soğutucuların içinde bulunan finlerden pompa vasıtasıyla transfer edilen ısınmış akışkan fan sayesinde soğutulmaktadır. 

Finler içinden geçen yağ hava ile karışmadan boruların içinden hareket eder, kıvrımlı borularda hareket eden yağ fanlar sayesinde soğutulur ve tekrar kullanılabilir.


Fanlı Yağ Soğutucu Nerelerde Kullanılır ?

İnşaat makineleri, delici ve kırıcı makinelerin motor yağlarını soğutma alanında, ziraat makinelerinde, tarım makinelerin 

Motor yağlarını soğutmasında, orman ürünleri elde etme makinelerinin yağ soğutma devrelerinde, 

Madencilik sektöründe, toprak delme makineleri vb. yağ soğutma sistemlerinde, kompresör uygulamalarındaki 

Pistonun ısıttığı yağın soğutulmasında, hidrolik sistemlerde, jeneratörler, rüzgar türbinleri, 

Demir yolu, otomotiv ve havacılık sektörlerinde görevini yerine getiremeyecek sıcaklıkta ısınmış yağların soğutulmasında kullanılmaktadır.

PROJELERİNİZ İLE İLGİLİ TEKLİF İSTEYİN


Projeleriniz ile ilgili teklif istek ve taleplerinizi, teklif formumuzu kullanarak bize gönderebilirsiniz.Teklif istekleriniz en kısa sürede uzman ekibimiz tarafından size gönderilecektir.

© Sertek Gıda Mak.San. ve Tic.Ltd.Şti | Tüm Hakları Saklıdır.