ISI İSTASYONLARI

Mevcut buhar tesisatından faydalanılarak tesisteki ısınma ihtiyacını, istenilen sıcaklıkta kendisini otomatik olarak açıp kapatan ve minimum enerji harcayarak, sıcaklığın istenilen derecede maksimum performans sağlayan bir sistemdir. 

Tam ve yarı otomatik olarak tasarlanan paket sistemler birinci sınıf ürünlerden oluşturularak uzun yıllarca hizmet verecek şekilde tasarlanmaktadır.

Isı istasyonları konutlar, fabrikalar, jeotermal tesisler, havuz sistemleri, Hvac, endüstri, denizcilik alanlarında,  sıcak su üretimi, buhar sistemleri, chiller hatları, radyatör ısıtma ve benzeri uygulamalarda kullanılır.

Isı istasyonları sıcak su kaynağı bulunan tesislerde, bu enerjiyi kullanarak aynı yerde veya başka yerdeki alanı ısıtmak için kullanılır.

Atık ısı geri kazanım paket sistemleri ile ortalama %20-25 enerji tasarrufu sağlamak mümkündür. 

- Sertek Paket Sistemleri ani ve aşırı değişken sıcak veya soğuk su gereksinimlerinde dahi, sabit sıcaklıkta su sağlar.

- Sıcak su yüküne bağlı olmaksızın hassas sıcaklık kontrolü yapılabilir. lsıtma, prosesine uygun olarak yük değişimlerine 
mükemmel uyum sağlar.

- Yüksek yük ihtiyaçları karşılanabilir.

- Sistem dizaynı için vakit harcamaya gerek yoktur.

- Küçük bir yerleşim hacmi gerektirir.

- Tek bir sistem ile çözüme ulaşılır.

- Her türlü işletmeye uyum sağlar.

- Yüksek verim, düşük bakım ve kurulum maliyeti sağlar.

PROJELERİNİZ İLE İLGİLİ TEKLİF İSTEYİN


Projeleriniz ile ilgili teklif istek ve taleplerinizi, teklif formumuzu kullanarak bize gönderebilirsiniz.Teklif istekleriniz en kısa sürede uzman ekibimiz tarafından size gönderilecektir.

© Sertek Gıda Mak.San. ve Tic.Ltd.Şti | Tüm Hakları Saklıdır.