HAKKIMIZDA

SERTEK Gıda Mak.San ve Tic.Ltd.Şti. uzun yıllar içeren deneyim ve tecrübesini gıda ve endüstriyel sektöre hizmet vermek için kurulmuştur. Geniş ürün yelpazesi ile tüm sektörlere hitap etmektedir. İlkemiz kaliteden ödün vermeden müşterilerimize en iyisini sunmaktır.


SERTEK Müşterilerine en iyi çözümleri üretebilmek için en yeni teknolojileri takip eder ve müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusundaki ürünleri hizmetlerine sunar. Sektöre yeni bir soluk getiren firmamız geçmişteki tecrübelerini müşterilerine aktarmayı kendine ilke edinmiştir.


Hedefimiz sürekli kendini yenileyen ve ihtiyaçlara yeni çözümler üretebilen bir firma olabilmektir. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız sektörde uzun yıllar kalıcı olabilmeyi hedeflemektedir.


Firmamız, özellikle plakalı borulu ve kaynaklı eşanjörler, pastörizasyon sistemleri, cip sistemleri, paket sistemler, HVAC ısıtma soğutma teknolojileri, her çeşit pompa gurubu, ile diğer marka ürünler için yedek parça ve servis hizmeti vermektedir.

PROJELERİNİZ İLE İLGİLİ TEKLİF İSTEYİN


Projeleriniz ile ilgili teklif istek ve taleplerinizi, teklif formumuzu kullanarak bize gönderebilirsiniz.Teklif istekleriniz en kısa sürede uzman ekibimiz tarafından size gönderilecektir.

© Sertek Gıda Mak.San. ve Tic.Ltd.Şti | Tüm Hakları Saklıdır.